Через незаконну забудову в Одесі відбулися сутички між «тітушками» та ветеранами АТО

logo
269342_cherez_nezakonnu_zabudovu_v_odesi_vidbuli.jpeg


На вулиці Каманіна в Одесі відбулася масова бійка за участі «тітушок». Сутички почалися після того, як о 12-й годині активісти декількох громадських організацій, у тому числі Всеукраїнського союзу ветеранів АТО заблокували будівництво «висотки», яке вони називають незаконним.

За словами активістів, незаконна забудова належить бізнесмену сирійського походження Аднану Кивану, який співпрацює з сепаратистом Ігорем Марковим. До 2014 року Марков був народним депутатом, зараз він перебуває на території Росії. Раніше, як повідомляли журналісти, Марков у результаті рейдерського захоплення «віджав» цю територію у санаторію «Нефтяник».

“Тітушки”, які охороняли забудову.

Під час акції проти незаконного будівництва був тимчасово перекритий рух вулицею Каманіна. Бійку між активістами та охороною забудови зупинила поліція.

Зараз на вулиці Каманіна перебувають сили поліції та Національної гвардії, а також декілька десятків активістів.

«Будівництво Маркова. Відомий в Україні сепаратист заробляє в Одесі гроші, а потім гинуть наші хлопці. Зверніть увагу, як ця, так звана ” охорона” накинулася на дівчину. Їх керівництво кричить ” не добивать”! І все це поза територією будівництва. На вулиці Одеси. ЖАХ», – написала у Facebook активістка Олеся Денисенко.

Про сутички між активістами патріотичних організацій та «тітушками», які охороняли забудову, повідомив також народний депутат від «Радикальної партії» Дмитро Лінько.

«В Одесі тітушки Кивана-Маркова (колишні “беркутовці”, яких Киван пригрів після Революції) жорстко побили ветеранів АТО, які проводили акцію протесту проти незаконного будівництва в Аркадії. Один з учасників акції протесту Євген Власов перебуває в реанімації з важкими травмами, йому зараз роблять операцію», – написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

Також Лінько звернувся до правоохоронних органів, у том числі СБУ та ГПУ, розслідувати справу та затримати винних у нападі на активістів.

«Киван і Марков пішли війною проти українських патріотів, при чому кров ллється вже не вперше. Загострення ситуації в Одесі вигідно московській агентурі, яка постійно хоче розхитати цей надважливий регіон. Москва через свого агента Кивана буде і далі агресивно нападати на активістів, якщо влада не зреагує і не почне розслідувати злочини Кивана-Маркова», – відзначив Лінько.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що частина прибутку від схем одеських забудовників Кивана та Маркова іде на фінансування Саакашвілі.

А поделиться?