Депутат Мустафа Наєм підтвердив, що візьме на поруки вчительку табору «Вікторія»

logo
273339_deputat_mustafa_naem_pidtverdiv_wo_vizme_.jpeg


Мустафа Найєм прокоментував ситуацію з пожежею у таборі «Вікторія» та розповів, чому візьме на поруки вчительку Наталію Янчик. 

«В таборі дійсно пожежне обладнання було несправним. Але зараз до цього підійшли дуже формальним шляхом. Просто підняли стандартну документацію, за якою звинуватили виховательку, яка за два тижні до того, як сталась пожежа — звільнилась. Але ще в січні минулого року її зробили відповідальною за всю пожежну безпеку в таборі. Дуже дивно, що людина, яка не мала ніякого стосунку до пожежної безпеки, не мала повноважень для того, щоби щось фіксувати або давати комусь накази стала винною.

Вся ця історія з пожежною безпекою коштувала 11 мільйонів гривень. Тобто витратили дуже великі гроші. Ще у червні 2017 року перевірка встановила, що деякий перелік робіт не був виконаний. І це той перелік, який дозволяв робити сповіщення про пожежу. А винною зробили вчительку.

Суд вже прийняв абсурдне рішення. І вирішив не просто затримати, а помістити в СІЗО без права внесення застави, без права на домашній арешт. Цій дівчинці 23 роки. Вона не може вплинути на свідків, вона не може втекти. Зараз адвокати подають апеляцію. Я сподіваюсь, що засідання суду відбудеться вже наступного тижня. Я зможу взяти її на поруки», — розповів Мустафа Найєм в ефірі Громадського радіо. 

Нагадаємо, що 15 вересня загорівся дитячий оздоровчо-спортивний табір «Вікторія». На дитячий табір було витрачено 60 млн гривень,11 млн, з яких пішли на систему пожежогасіння. Це повинна була бути сучасна система,однак на момент пожежі вона була вимкнена, як зазначають  експерти. Як зазначали самі вихованці табору, розетки іскрили, а у ванній кімнаті під час купання підлога била струмом, коли діти скаржились,їм говорили надягати гумові капці. 

За фактом пожежі в таборі поліція відкрила кримінальне провадження. Було оголошено підозру двом особам: директору — Саркісяну П.А. та відповідальній за пожежну безпеку — Янчик Н.В. 

А поделиться?
Читайте также: