Експорт Одеської області у 2016 склав $1 520, 5 млн

logo
233844_eksport_odeskoji_oblasti_u_2016_sklav_1_5.jpeg


13переглядів

17 липня 2017, 12:01

Експорт Одеської області у 2016 склав $1,5 млрд

Фото: сторінка Міенекономрозвитку у Facebook

Найбільшими торгівельними партнерами стали ЄС, Туреччина, Індія, Єгипет, Китай. Головні галузі-експортери – це агропромисловість та хімічна промисловість. У п’ятницю разом з Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту було проведено виїзне засідання Ради з просування експорту. У ньому взяли участь 90 підприємців.

Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі на своїй сторінці у Facebook.

Поки в Одесі на повну вирує кінофестиваль, ми розповімо про експорт Одеської області, куди з робочим візитом їздила…

Опубликовано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 16 июля 2017 г.

“Важливим є те, що багато експортерів співпрацюють з Міністерством та Офісом з просування експорту, використовують механізми підтримки та розвитку експорту, зміцнюють свої позиції на існуючих та виходять на нові ринки. Ми спільно створюємо можливості для українського бізнесу на ринку ЄС”, – зазначила  Наталія Микольська під час засідання.

Фото: сторінка Міенекономрозвитку у Facebook

Компанія Aisberg.com експортує близько 80% холодильного обладнання, серед країн експорту є Нова Каледонія. «Стальканат-Сілур» постачає 30% вироблених сталевих канатів та тросів до ЄС. Олійно-екстракційний завод компанії Allseeds, що є повністю автоматизованим – це один з найбільших виробників та експортерів рослинних олій та шротів в Україні.

Фото: сторінка Міенекономрозвитку у Facebook

А поделиться?Читайте также: