Фестиваль Z-Games в Затоці: томатні бої серед дівчат і конкурс на найкращі сідниці

logo
257215_festival_z_games_v_zatoci_tomatni_boji_se.jpeg


Призи за помідорні бої символічні – сонячні окуляри або стограмова пляшка спиртного.

Вихідними у Затоці під Одесою завершився фестиваль екстремальних видів спорту Z-Games, йдеться в ТСН.16.45.

Поки хлопці там здебільшого демонстрували навички у катанні на велосипедах, скейтах та водних дошках, дівчата відвертали їхню увагу від спорту, як могли. Неабияку юрбу вони зібрали під час битви у басейні з помідорами. А конкурс «Міс бікіні» взагалі зупинив спортивні змагання фестивалю.

Хто далі у море закине дівчину на матраці – так розпочинається ранок на Z-Games. Перемагає у цьому конкурсі Ксенія. Дівчина так радіє, що не втримується на матраці. Радість триває і на суші. Від моря до басейну з помідорами. Ксенія на фестивалі готова брати участь чи не в усіх конкурсах. Але в томатній битві вона не найсильніша.

ВідеоСилові змагання та конкурс «Міс бікіні»: у Затоці завершився фестиваль Z-Games

Призи за помідорні бої символічні – сонячні окуляри або стограмова пляшка спиртного. Але дівчата за це ладні битися навіть до крові.

Кілька десятків спарингів і натовп обирає переможницю. «Міс помідорка» – не головний конкурс фестивалю. Попереду «Міс бікіні». І на цей час про екстремальні види спорту на фестивалі забувають геть усі.

Який конкурс міг зібрати чи не усіх учасників Z-Games в одному місці — це конкурс, коли на сцені дівчата лише в бікіні. Танцюй та крути сідницями – це і головне правило, і найважливіша умова конкурсу. Але й тут не обійшлось без бійки.

«Міс бікіні — 2017» стає 18-річна Оля. Зізнається, у конкурсі брати участь не хотіла, примусили друзі. Після перемоги Оля радіє. Гарні сідниці дали їй можливість отримати п’ять тисяч гривень – це приз конкурсу.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: