Фінальний аукціон з продажу 25% акцій «Одесаобленерго» не відбудеться через відсутність заявок

logo
257139_finalnij_aukcion_z_prodazhu_25_akcij_odes.jpeg


Запланований 29 серпня останній аукціон з продажу Фондом державного майна (ФДМ) 25% акцій ПАТ «Одесаобленерго» не відбудеться через відсутність заявок, повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» перший заступник голови правління «Української біржі» (УБ, Київ) Євген Комісаров.

Як повідомлялося, компанія Ornex, що входить до групи «СКМ», придбала на фондовій біржі ПФТС 18 серпня до 25% акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго» і ПАТ «Київенерго», виставлених на продаж ФДМ України. Ціна 25% акцій «ДТЕК Західенерго» становила 417,163 млн грн, що на 20% вище за стартову ціну, тоді як 25% акцій «Київенерго» були куплені за стартовою ціною в 759,633 млн грн.

Крім цього, Ornex 16 серпня придбала на аукціоні ФДМ 25% акцій ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» за стартовою ціною 143,8 млн грн. Торги відбувался на фондовій біржі «Іннекс».

Заплановані того д дня — 16 серпня — аукціони з продажу 25% акцій ПАТ «Донбасенерго» (на «Українській міжбанківській валютній біржі») і 25% акцій ПАТ «Сумиобленерго» (на біржі «Перспектива») не відбулися через відсутність заявок .

З цієї ж причини 15 серпня і 22 серпня не відбувся аукціон з продажу 25% акцій ПАТ «Одесаобленерго» на «Українській біржі».

Повторний аукціон з продажу 25% «Донбасенерго» і «Сумиобленерго» заплановано 30 серпня. Організатори торгів залишаються колишніми.

Крім цього, 31 серпня на ПФТС заплановано ще два аукціони: з продажу 25% акцій ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» та ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго».

Реклама

А поделиться?