Голова Одеської облради і його брат з БПП купили біткоінів на 73 млн грн

logo
247896_golova_odeskoji_oblradi_i_jogo_brat_z_bpp.jpeg


Брати Олександр та Анаталій Урбанські задекларували куплену криптовалюти вартістю 73 млн гривень. Така інформація розміщена в електронних деклараціях політиків, пише «Громадське».

Обидві покупки були здійснені 1 серпня. Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський володіє 4256,3278 біткоінів. Їхня вартість становить 32,4 млн грн. Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Урбанський купив 5328,1217 біткоінів на суму 40,5 млн грн.

Обидва політики подали свої оновлені електронні декларації 9 серпня. Зазначимо, у 2016 році що Олександр Урбанський і Анатолій Урбанський задекларували рівно по 25 млн гривень готівки кожен.

Нагадаємо, що Національний банк України назвав біткоін та інші віртуальні чи криптовалюти «грошовими сурогатами, які не мають забезпечення реальної вартості». Відповідно, їх не можна використовувати в Україні як засоби платежу. Однак до кінця поточного літа в Києві обіцяють встановити кілька десятків Bitcoin-банкоматів, за допомогою яких українці зможуть за гривню купувати криптовалюту. А перший такий автомат в Україні встановили в Одесі наприкінці квітня.

Нещодавно криптовалюта досягла своєї рекордної вартості: 5 серпня один біткоін коштував $3359.

Реклама

А поделиться?