Ізмаїльський район готується до збирання врожаю

logo
219618_izmajilskij_rajon_gotuetsja_do_zbirannja_.jpeg


14 червня в Ізмаїльській райдержадміністрації відбулась районна нарада з питань підготовки до збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2017 року в господарствах Ізмаїльського району, у якій прийняли участь голова РДА, заступник голови РДА, заступник голови районної ради, представники структурних та територіальних підрозділів райдержадміністрації, представники управління Держпродспоживчої служби, управління статистики в Ізмаїльському районі, Ізмаїльського відділу з нагляду промисловості головного управління Держпраці в Одеській обл., Ізмаїльського відділу поліції головного управління національної поліції України в Одеській обл., міськрайонного відділу головного управління державної служби надзвичайних ситуації, ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції в Одеської обл., ДП «Ізмаїльське лісове господарство», відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків в м. Ізмаїл та Ізмаїльському районі, керівники сільгосппідприємств району та ін.

На початку засідання присутні вшанувати хвилиною мовчання пам’ять Героя України, керівника ПАТ «АК Свобода» Володимира Видобори.

Учасники заходу обговорили актуальні питання щодо охорони праці, пожежної безпеки при збирання врожаю, захисту врожаю зернових від пожеж, і виконання протипожежних заходів, гігієни праці на сільгоспвиробництві під час жнив, сертифікації насіннєвого матеріалу, особливості збирання ранніх зернових культур в ПАТ «АК Свобода», дотримання законодавства про працю та зайнятість населення та ін.

З інформацією про підготовку до збирання ранніх зернових і зернобобових культур врожаю 2017 р. виступив начальник відділу АПР та екології управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Ніколаєв. В кінці свого виступу Сергій Афанасійович зазначив: «Легкого збирання врожаю не буває, і попереду всіх чекає велика робота, здійснення якої вимагає багато сил, матеріально-технічних і фінансових ресурсів. Збиральну кампанію необхідно провести в стислі терміни з мінімальними втратами».

Поделиться статьей в социальных сетях:

А поделиться?
Реклама

Читайте также: