«Кримнашист» Олексій Кортнєв скасував свій концерт в Одесі

logo
256107_krimnashist_oleksij_kortnev_skasuvav_svij.jpeg


Рішення про скасування було прийнято у зв’язку із паралічем лицьового нерва музикантаРосійський музикант Олексій Кортнєв, який підримує окупацію Криму Росією, скасував свій концерт в одеському клубі «Пляжник». За його словами, таке рішення було прийнято у зв’язку із серйозною хворобою – паралічем лицьового нерва. Відеозвернення Кортнєва опублікував власник клубу Нік Хінчікашвілі. У ньому Кортнєв

Російський музикант Олексій Кортнєв, який підримує окупацію Криму Росією, скасував свій концерт в одеському клубі «Пляжник». За його словами, таке рішення було прийнято у зв’язку із серйозною хворобою – паралічем лицьового нерва.

Відеозвернення Кортнєва опублікував власник клубу Нік Хінчікашвілі. У ньому Кортнєв запропонував перенести виступ на середину вересня, коли, як обіцяє лікар, він відновить здоров’я.

Нагадаємо, раніше активісти патріотичних організацій зажадали скасування концерту музиканта через його висловлювання, зроблених в 2014 році, коли Кортнєв підтримав окупацію АР Крим російськими військами.

Кортнєв є фігурантом «чистилища» сайту Миротворець.

Джерело: Думская

Реклама

А поделиться?
Читайте также: