Літній Татарбунарський бібліомайданчик на позитивній ноті закінчив свою роботу

logo
258738_litnij_tatarbunarskij_bibliomajdanchik_na.jpeg


Культура Татарбунари 11:53, 31 августа 2017Татарбунарський бібліомайданчик

Слава України сягнула далеко за межі своїх кордонів не лише завдяки неперевершеній українській народній пісні, а й яскравій самобутній творчості Павла Глазового.  30 серпня  2017 року  відзначається  95  років від дня народження видатного  майстра сатири і гумору.  Павло Глазовий  – автор близько двох десятків книжок сатири і гумору, 8 книжок для дітей. Окремими виданнями вийшли поетичні збірки.  Поет, який  любив веселий здоровий сміх, був щасливий  від того, що пише простим людям, передаючи смак отої народної душі, яка завжди  прагнула  дотепного  й смішного. Гумористичні  твори доводять нам, що навіть серйозні проблеми можна сприймати з гумором.  Читаючи вірші,  байки поета, людина не тільки усміхається, вона замислюється над дуже серйозними речами.  Отаким  по-справжньому  непереможним  є вплив гумору на людей.

30 серпня бібліотекарі Татарбунарської районної та дитячої бібліотек радо зустрічали своїх гостей на бібліомайданчику. Учора їх увага була прикута саме до творчості українських гумористів.  До уваги мешканців була  розгорнута  книжкова  виставка «Чарівники сміху»,  для  всіх, хто приходив, проведено дайджест  «Байкографія» П. Глазового. Більше того, кожен бажаючий мав змогу продекламувати улюблені гумористичні твори.

«Ми поставили перед собою завдання:  тим, хто прийшов на наш бібліомайданчик у поганому настрої – підняти його, а тим,  хто прийшов  у  доброму  гуморі – підтримати. І на наш погляд,  мета здійснилась. Ось  таким  позитивним  та веселим був  наш останній  літній  бібліомайданчик  2017 року», – відзначила бібліотекар районної бібліотеки Ірина Мазур.

Нажаль з закінченням літа закінчив свою роботу й Татарбунарський бібліомайданчик. Бібліотекарі вдячні своїм відвідувачам за активність та у разі виникнення ідей  щодо  майстер-класів  чи  тем  бібліомайданчиків 2018 року запрошують в районну бібліотеку.

Реклама

А поделиться?