Масштабний обмін полоненими: в Одесі звільнили вісьмох підозрюваних в сепаратизмі

logo
313536_masshtabnij_obmin_polonenimi_v_odesi_zvil.jpeg


Прес-секретар прокуратури Одеської області Інна Верба заявила, що в Одесі були звільнені вісім підозрюваних в сепаратизмі і злочинах проти національної безпеки для обміну полоненими, який повинен відбутися перед новорічними святами.

В ефірі телеканалу 112 Україна вона сказала, що зокрема, звільнено громадянина Росії Євгена Мефьодова, підозрюваного в організації заворушень в Одесі 2 травня 2014 року.

У відомстві зазначили, що прокуратура, поліція і служба безпеки Одеської області вживають усіх заходів, щоб якомога більше українських громадян поверталися з незаконного змісту.

Нагадаємо, 15 листопада президент Росії Володимир Путін вперше обговорив з ватажками терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким питання обміну полоненими.

У свою чергу, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Віктор Медведчук повідомив, що Україна готова звільнити 306 осіб і розраховує на звільнення 74 осіб.

В СБУ заявили, що українська сторона готова до обміну полоненими за формулою «всіх на всіх».

Представник України в гуманітарній підгрупі контактної групи в Мінську Ірина Геращенко заявила, що дата обміну заручників не узгоджена, так як частина з них не хоче повертатися на окуповані території.

А поделиться?