Мін’юст відреагував на відео тортур у СІЗО Одеси

logo
254673_min_just_vidreaguvav_na_video_tortur_u_si.png23 серпня, 2017, 14:59

У Мін’юсті заявили, що не знали про тортури щодо арештантів у СІЗО Одеси, а відео побиття підозрюваних співробітниками «стало шоком» для відомства

Про це сказав заступник міністра юстиції Денис Чернишов, передає «Укрінформ».

«Ми були проінформовані керівництвом слідчого ізолятора про те, що всі роботи проведені відповідно до регламенту і жодного перевищення повноважень немає, в тому числі, скарг із боку ув’язнених. Нам посилали фотографії, які не мали доказів нанесення тілесних ушкоджень, і, безумовно, ми керувалися цією інформацією, адже це офіційні документи», — сказав Чернишов.

Чиновник додав, що скандал із тортурами щодо арештантів і вбивством співробітниці СІЗО показав необхідність реформування пенітенціарної системи.

«Події показують, що система дійсно настільки прогнила, що навіть у таких речах ми не можемо довіряти деяким колегам. Це не означає, що вся система складається з недобросовісних співробітників, але все ж це вимагає подальшого дуже глибокого реформування з фінансуванням на достатньому рівні», — зазначив заступник міністра.

Чернишов вважає, що виправити ситуацію можна підвищенням зарплат працівників СІЗО з одночасним оновленням штату ізоляторів.

«Ми повністю згодні з ініціативою генпрокурора Юрія Луценка про оновлення персоналу, проте, по-перше, нам необхідно підвищити заробітну плату працівників, по-друге, поліпшити умови їхньої праці, забезпечити їхню безпеку та одночасно проводити конкурси», — наголосив урядовець.

Реклама

А поделиться?