На Одещині молодик несподівано зарізав друга просто перед камерою відеоспостереження

logo
258538_na_odewini_molodik_nespodivano_zarizav_dr.jpeg


Убивця в бігах, поліція поки не вийшла на його слід.

На Одещині 24-річного хлопця зарізав колишній однокласник. Злочин стався о 5:30 ранку на ґанку будинку культури села Орлівка при свідках і просто перед камерою спостереження, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відеозапис тепер є головним доказом у кримінальній справі. Нападник вцілив ножем у шию, живіт і між ребер постраждалому. Поранений намагався сісти в свою машину, однак свідки під руки ведуть його в інше авто і зникають. В лікарні, до якої лише 20 кілометрів, вони з’являються аж за півтори години – вже з мертвим тілом. Медики нарікають, що якби хлопця привезли одразу, його можна було б врятувати. «Не викликали, не поцікавилися, ці всі хлопці абсолютно нетверезі. Легені повільно кров’ю сходять, це не пошкодження аорти, котра три-чотири хвилини – і людини нема. Тут десятки хвилин, могли б урятувати, якби своєчасно доправили», — твердить патологоанатом Андрій Думітраш.

ВідеоКамера відеоспостереження зафіксувала жорстоке вбивство 24-річного хлопця на Одещині

Причину зволікання поки що з’ясувати не вдалося, бо нападник у бігах, а свідки ні з журналістами, ні з селянами не спілкуються. У поліції кажуть, що їх уже допитали, однак мотивів злочину так і не зрозуміли. «Що стало мотивом, жоден зі свідків пояснити не може. Найімовірніше, це просто зловживання спиртним», — припускає правоохоронець В’ячеслав Дерменжи.

У клубі про трагедію тепер нагадують лише сліди крові, що в’їлися в бетонні сходи. Директор закладу і друг загиблого, аби відновити картину злочину, віддивився все відео і поговорив з охоронцем. «Свої хлопці, односельці, хтось приніс випивку, сиділи, відпочивали, нічого, ніяких підозр не було. І ось раптом це сталося», — дивується товариш загиблого Георгій Миня.

Батько загиблого є керівником відомого танцювального ансамблю «Опікунца». Він каже, що з підозрюваним у вбивстві Валерієм Булгаром добре знайомий. «Особисто в мене з ним ніяких конфліктів не було. Чутки йдуть по селу, що в останній момент він сказав сину: десять у мене є, ти будеш одинадцятим», — розповів Микола Александров.

У поліції ж такі чутки спростовують – у справах про вбивство хлопець не проходив, проте потрапляв у поле зору правоохоронців у зв’язку з наркотиками. Однак люди в селі все одно занепокоєні. «Людина, котра скоїла цей злочин, зникла, оголошена в розшук, але його не можуть знайти», — пояснив сільський голова Михайло Куванжи.

Світлини Валерія Булгара, якого розшукують за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, розвішані по всьому району. Попереджені і прикордонники, адже поліція побоююється, щоб чоловік не втік до родичів у сусідню Молдову.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Реклама

А поделиться?