На Одещині посадовцi привласнили понад мiльйон гривень чужої соцiальної допомоги

logo
233709_na_odewini_posadovci_privlasnili_ponad_mi.jpeg


17.07.2017 09:14

На Одещині посадовцi привласнили понад мiльйон гривень чужої соцiальної допомоги

За справу взялись щонайменше три людини. Хитрий бiзнес спiльно органiзували колишнiй начальник управлiння, теперiшнiй начальник вiддiлу та головний спецiалiст Овiдiопольської райдержадмiнiстрацiї, пише Експрес.

Посадовцi пропонували оформити матерiальну допомогу людям, що не мали законних пiдстав для цього. Пiсля того як псевдопiльговики отримували державнi виплати, половину мали вiддавати органiзаторам.

За такою схемою працювали не один рiк — службовцi незаконно оформили соцiальнi виплати 17 людям. Таким чином злочинна група привласнила понад мiльйон гривень коштiв iз державного бюджету.

«Трьом членам злочинної групи повiдомлено про пiдозри у привласненнi майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмiрах (частина 5 стаття 191 КК України)», — повiдомили у прес-службi прокуратури Одеської областi.

Тепер посадовцям загрожує позбавлення волi на строк вiд семи до дванадцяти рокiв. При цьому порушникiв можуть позбавити права обiймати певнi посади чи провадити певну дiяльнiсть на строк до трьох рокiв та з конфiскацiєю майна.

Юлiя ГОЛОДРИГА

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама

А поделиться?