На південному курорті покажуть екстремально насичену «Одесу в квадраті»

logo
256809_na_pivdennomu_kurorti_pokazhut_ekstremaln.jpeg


У понеділок, 28 серпня, в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій ім. О.В. Блещунова відкриється виставка акварельних робіт «Одеса в квадраті», приурочена до Дня міста. 

Свою творчість представить квартет відомих художників: Світлана Михалевич, Тетяна Міхова, Андрій Куликов та Ігор Летінський, повідомляє «Туристична Одеса».

«На виставці можна буде побачити понад 50 робіт з видами одеських вулиць, архітектури та, звичайно ж, моря. Експозиція обіцяє бути екстремально насиченою. Автори відобразили красу улюбленого міста в усі пори року і в  різних станах: справжній подарунок шанувальникам акварельного живопису до Дня народження Одеси», — йдеться в публікації.

Читайте також: В Одесі стартувала «Зона турбулентності»

Головною «родзинкою» для гостей виставки,обіцяють організатори, стане експериментальний проект: величезне акварельне полотно розміром 120 см на 120 см, створене спільно всіма чотирма авторами. В процесі роботи над ним було витрачено 15 метрів акварельного паперу.

В рамках виставки відбудеться зустріч-презентація проекту, а також майстер-класи та спільний пленер.

Відкриття експозиції, розміщеної на вул. Польській, 19, заплановано на 16.00. Цього дня вхід до музею – безкоштовний. Виставка триватиме з 28 серпня по 15 вересня.

Фото: odessa-life.od.ua

Реклама

А поделиться?