Обговорили стан протипожежної безпеки закладів освіти та охорони здоров’я

logo
274498_obgovorili_stan_protipozhezhnoji_bezpeki_.jpeg


25 вересня 2017 року голова районної державної  адміністрації  прийняла участь у селекторній нараді  Голови  Одеської обласної державної адміністрації  Степанова М.В.  з питання  стану протипожежної безпеки  закладів освіти, охорони здоров’я,  соціального захисту населення в Одеській області.

Повідомляє сайт РОЗДІЛЬНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Роздільнянської РДА.

У селекторній нараді також прийняли  участь  члени районної  комісії ТЄБ та НС  та керівники  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  керівники  правоохоронних органів.

За підсумками селекторної наради Голова обласної державної  адміністрації Степанов М.В.  надав доручення  головам райдержадміністрації провести  перевірки   стану протипожежного захисту в закладах  освіти   та  охорони здоров’я,  провести  об’єктові навчання та тренування.

Після  проведення селекторної наради голова райдержадміністрації   провела нараду з присутніми  з питань, що  були порушені  головою ОДА. Наталія Вікторівна надала доручення щодо  розгляду  питання пожежної безпеки на  позачерговому засіданні районної комісії ТЕБ та НС, яке  відбудеться 28 вересня п.р. та   розробити план заходів із попередження виникнення пожеж в соціальних закладах та  вжити першочергові заходи   з пожежної безпеки в закладах освіти.

Джерело: РОЗДІЛЬНА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення
Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?
Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь
Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Реклама

А поделиться?