Одеса обурена жорстокістю до тварин!

logo
247826_odesa_oburena_zhorstokistju_do_tvarin.jpeg


Триває акція щодо захисту тварин від безжалісного визиску під егідою організації “Суспільної ради зоозахисників Одеси”.

Приводом для цього стала не перша втрата свідомості великої худоби, тобто коня, через безжальне використання у центрі міста, та експлуатація гризунів, рептилій та птахів на чорноморському узбережжі для легкої наживи: фотознімки, пестощі тварин тощо.

Мало того, власники використовують беззахисних істот без належного догляду, чи то спека, чи інші погодні умови. Ніхто навіть не цікавиться, чи є у власників ветеринарні паспорти, чи проходять тварини ветеринарне обстеження, як давно вони годувалися та чи не піддаються тварини фізичному насиллю.

На цих підставах люди навідалися до Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон, що знаходиться у центрі міста Одеси, саме там, де гинуть тварини, а байдужість, як нам відомо, теж саме, що й співучасть. Активісти та зоозахисники цікавилися, чому Дертамент не виконує своїх обов’язків, звідти, нічого суттєвого не дізнавшись, хода справедливості рушила до Міської ради, де, вже по дорозі, зустріли мера Одеси,, який теж обійшовся абстрактними висловами, тоді люди перемістилися до ГУ НП Одеси, де обговорювали вищеописані ситуації із начальником НП міста, генералом поліції третього рангу, Дмитром Головином. Нарешті, вистраждані рішення не примушили себе чекати.

Дмитро Головін запропонував створити ініціативну групу, яка буде обговорювати нагальні проблеми у залі засідань. На засіданні було прийняте рішення виділити комісії із Департаменту муніципальної безпеки, ветеринарів та Управління захисту прав споживачів.

Слідкуйте за новинами, далі буде!

Реклама

А поделиться?