Одеська область: рятувальники та психолог ДСНС спільно з представниками Національної поліції попередили стрибок дівчини з даху будівлі

logo
254415_odeska_oblast_rjatuvalniki_ta_psiholog_ds.jpeg


ДСНС України Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 23.08.2017, 10:53

 

IMG_20170821_141910.jpg

 

Психологи ДСНС України надають допомогу не тільки особовому складу пожежно-рятувальної служби, а також населенню, яке опинилось в надзвичайних ситуаціях або ситуаціях, яке загрожують їхньому життю. 21 серпня на пункт зв’язку 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Балтського районного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області надійшло повідомлення від чергового Балтського відділу національної поліції, що потрібна допомога рятувальників і психолога ДСНС, за адресою: м. Балта, вул. Ломоносова 179, де на даху недобудованого двоповерхового будинку знаходиться жінка, яка намагається зістрибнути з будівлі.

До місця події, де на той час, вже працювали співробітники поліції, одразу виїхали рятувальники та психолог 4 державного пожежно-рятувального загону. На даху недобудованої двохповерхової будівлі знаходилася дівчина 1993 року народження, яка хворіє на психічний розлад. Старшим психологом 4 ДПРЗ Вікторією Волошиною шляхом переговорів вдалося відволікти дівчину що дозволило співробітникам поліції наблизиться до неї та спустити на землю. Психолог надавала дівчині психологічну підтримку до приїзду карети швидкої медичної допомоги.

ГУ ДСНС України в Одеській області

Адреса цієї сторінки: http://www.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/66705.html

Реклама

А поделиться?
Читайте также: