П.Філіп: економічні агенти зможуть оформляти вантаж на КПП Кучурган–Первомайськ

logo
234241_p_filip_ekonomichni_agenti_zmozhut_oforml.jpeg


Павло Філіп та Петро Порошенко

Павло Філіп та Петро Порошенко

КИЇВ. 17 липня. УНН. Економічні агенти матимуть змогу оформляти всі свої вантажі відразу на контрольному пункті пропуску Кучурган–Первомайськ. Про це повідомив прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп на спільному брифінгу з Президентом України Петром Порошенком, передає кореспондент УНН.

«Економічні агенти матимуть змогу саме тут оформляти всі свої грузи і не потрібно буде від’їжджати на великі відстані. Враховуючи той факт, що раніше понад 70 % від загального обсягу торгівельних операцій здійснювалось саме через цей пункт пропуску», — наголосив П.Філіп.

Він також наголосив, що у цьому контексті дивно чути різного роду спекуляції з приводу так званих планів української та молдовської влади щодо здійснення економічної блокади Придністров’я.

«Експорт своєї продукції в Україну, наприклад, з  2015-2016 рік майже був 10 млн дол. з цієї зони. Про яку блокаду може йти річ, якщо майже 60 % від загального обсягу експорту з цього регіону було до країн ЄС», — додав П.Філіп.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ України та Державній фіскальній службі поширити роботу місії EUBAM на інші пункти пропуску через український кордон.

А поделиться?