Під стінами СІЗО в Одесі проходить мітинг проти жорстокого поводження із арештантами

logo
253069_pid_stinami_sizo_v_odesi_prohodit_miting_.jpeg


ОДЕСА-КИЇВ. 21 серпня. УНН. Під Одеським СІЗО проходить мітинг проти жорстокого поводження із в’язнями. Про це повідомляє кореспондент УНН. 

За інформацією кореспондента, протестувальники повідомляють, що замість системних змін, пенітенціарна служба проводить акції залякування ув’язнених. А в самому слідчому ізоляторі працівники продають арештантам наркотики і алкоголь. Також, на тлі останніх подій, одне з питань активістів — чому небезпечні злочинці мають можливість практично безперешкодно пересуватися по території ізолятора.

Мітингувальники вимагають звільнити керівництво слідчого ізолятора і провести кадрові ротації в пенітенціарній службі. Завтра об 11:00 відбудеться зустріч мітингувальників із керівництвом пенітенціарноі служби в Одеській області.

Нагадаємо, 17 серпня в Одеському СІЗО вбили і розчленували працівницю СІЗО. Підозрюваний у вбивстві, раніше судимий чоловік, визнав свою вину.

Як повідомляв УНН 19 серпня, співробітники прокуратури Одеської області спільно з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Анатолієм Пазичуком провели перевірку додержання прав ув’язнених в Одеському слідчому ізоляторі.

Реклама

А поделиться?