«Підняв дракона на 36 метрів»: на Трухановому острові квадрокоптер встановив рекорд України (Відео)

logo
255877_pidnjav_drakona_na_36_metriv_na_truhanovo.jpeg


За темою

>
Українські волонтери-конструктори розробили унікальний квадрокоптер вантажопідйомністю 30 кг

У п’ятницю, 25 серпня, на Трухановому острові в Києві встановили Національний рекорд України. Квадрокоптер із 16-кілограмовою гирею Віктор Прокопчук підняв на висоту 36 метрів.

Свій рекорд чоловік присвятив 26-й річниці Незалежності України, передає «5 канал».

Як стало відомо, чоловік складав квадрокоптер близько трьох місяців. А от встановити рекорд вдалося не одразу. Перший політ був невдалим. Квадрокоптер піднявся лише на висоту 20 метрів.

Після перезарядки чоловік спробував іще. І от уже з другої спроби рекорд встановити вдалося. Зафіксували його представники Національного реєстру рекордів України. Вони кажуть, що такі рекорди у нашій країні ще не встановлювали.

«Підняв свого дракона на 36 метрів рівно, із вагою у 16 кілограмів і 300 грамів. Це новий рекорд України», — зазначив представник Національного реєстру рекордів.

«Це рекорд в категорії «Наука та техніка» — це не численна категорія, але дуже важлива для нас, тому що це все ті досягнення — і науки, і технологій, якими можуть пишатися українці, і якими можемо пишатися ми», — прокоментувала Лана Вєтрова, керівник Нацреєстру рекордів України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: У США відкрилась перша виставка дронів – чим дивували публіку

Реклама

А поделиться?
Читайте также: