По инициативе народного депутата Вадатурского, в школах Новоодесского района будут поменяны все окна

logo
247560_po_iniciative_narodnogo_deputata_vadaturs.jpeg


По инициативе народного депутата Вадатурского, в школах Новоодесского района будут поменяны все окнаМинулого року за ініціативи народного депутата, члена фракції БПП Андрія Вадатурського було запроваджено комплексну програму «Інвестиції в майбутнє» — заміна старих вікон у школах.

Згідно неї в 113-ти школах 130 округу в який входить і Новоодеський район, та який представляє нардеп, має бути встановлено 100% нових енергозберігаючих вікон.

На реалізацію програми в 2016 році Уряд виділив 12 мільйонів гривень, в цьому році ще 3 мільйони гривень — про це розповів нашому віданню Андрій Вадатурський.

«Під час майже всіх моїх виїздів в округ, в різних його районах, селах і містах, до мене неодноразово зверталися вчителі, директори шкіл і батьки школярів з проханням вирішити питання старих і понівечених часом вікон, що стало чи не найболючішим для людей. Я запропонував директорам варіант комплексного вирішення і вони підтримали мене. За 3 дні від 113-ти шкіл до мене надійшли звернення про допомогу з понад 9 000 підписів!» — говорить Андрій Вадатурський.

Загалом в 2016 році в 6-ти районах було замінено 2 291 старих понівечених часом вікон. Цього року, планується замінити ще 462 вікна.А саме в школах:

— Виноградівській, Доброкриничанській, Інгульській та Марянівській Баштанського району;- Висунській Березнегуватського району;- Софіївській та Новобузькій ЗОШ №7 Новобузького району;- Володимирівській та Казанківських ЗОШ №1 і №4 Казаківського району;- Гур’ївській ЗОШ Новоодеського району;- Центральна та Снігурівська ЗОШ №1 Снігурівського району.

«Хочу зазначити, що в цих школах навчаються більше 13 500 учнів і там потребують заміни загалом понад 7000 вікон. Тому відповідальність тут — надважлива і невід’ємна складова для мене і має бути такою ж для всіх учасників процесу. Тепер необхідно забезпечити прозоре і вчасне використання коштів за цільовим призначенням» — заявив Андрій Вадатурський.

Парламентар пообіцяв кожному з директорів, а фактично і кожному з жителів округу знайти можливість державного фінансування і підтримки з боку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана аби повністю реалізувати розпочатий проект. Окрім того Андрій Вадатурський, для реалізації проекту, проводить постійний моніторинг заміни вікон, активно співпрацює з районними відділами освіти, школами, органами місцевого самоврядування та Урядом.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: