Пожежа у дитячому таборі Одеси: Судмедексперти ідентифікували останки трьох дівчат

logo
272311_pozhezha_u_ditjachomu_tabori_odesi_sudmed.jpeg


Судово-медична експертиза підтвердила, що в результаті пожежі в дитячому таборі Вікторія в Одесі загинули три дівчинки, повідомив начальник слідчого управління ГУНП в Одеській області Сергій Шайхет.

«Сьогодні поліція отримала висновки судово-медичних молекулярно-генетичних експертиз, і у мене дуже погані новини. На превеликий жаль, найгірші припущення слідства підтвердилися… Ідентифіковано останки всіх трьох дівчаток… Вони загинули», — заявив він на своїй сторінці в Facebook.

В результаті пожежі загинули 8-річна Софія Мазур, 9-річна Настя Кулинич і 12-річна Сніжана Арпентій, яку раніше вважали зниклою безвісти. 

Нагадаємо, що в ніч на 16 вересня розпочалася пожежа в таборі Вікторія. Вогонь повністю знищив двоповерховий дерев’яний будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини. 

Після гасіння пожежі рятувальники виявили обгорілі останки двох дітей. Пізніше повідомили, що на згарищі знайшли останки третьої загиблої дівчинки. 

Офіційно поліція розглядає версію про підпал, порушення правил пожежної безпеки та загоряння через використання електричних приладів. 

Пожежа в муніципальному дитячому таборі в Одесі

16 вересня 2017 року в Одесі загорівся муніципальний дитячий оздоровчо-спортивний табір Вікторія.

А поделиться?




Читайте также: