Представники ВМС ЗС України беруть участь у курсі з підготовки керівників вищого рівня

logo
219762_predstavniki_vms_zs_ukrajini_berut_uchast.png


Головна   >   Новини   >   Представники ВМС ЗС України беруть участь у курсі з підготовки керівників вищого рівня

 Червень 19, 2017

19225640_755343954668877_3837667808238959262_n

В Одесі розпочався курс з підготовки керівників вищого рівня (Senior Leadership Course) під керівництвом іноземних викладачів. У заході беруть участь командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, представники керівного складу українських ВМС та інших видів ЗС України. Курс проводиться за підтримки Міністерства оборони Великої Британії.

Основною метою заходу є доведення до слухачів інформації про сучасну управлінську методику, основи аналітичної роботи та взаємодії військових структур з місцевими органами державної влади. Захід передбачає обговорення стратегічних викликів, контексту лідерства та основних його парадигм, провідних змін та інновацій. У ході практичної частини занять учасники розроблять стратегію лідера, опрацюють проблеми і ризики, що стоять перед ним, удосконалять знання з правильного реагування на виклики, які несуть у собі зміни.

Крім того, українські військовослужбовці обміняються досвідом з іноземними викладачами, розроблять алгоритм розбудови “зв’язків” навколо лідера та на прикладі Великої Британії відпрацюють процес прийняття управлінських рішень.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Facebook

Twitter

Vkontakte

Одноклассники

Google+

Схожi записи:

«Містралі» можуть продати Об’є…

Патріотизм переміг заморські перспективи

Загиблим білоцерківцям присвоїли звання …

З початку бойових дій на Донбасі у голов…

А поделиться?