Президент відвідав український фрегат «Гетьман Сагайдачний» та есмінець США «Кeрні»: включення з Одеси (Відео)

logo
234064_prezident_vidvidav_ukrajinskij_fregat_get.jpeg


Цьогорічні інтернаціональні навчання «Sea Breeze» стануть потужним кроком для досягнення стабільності в регіоні. Про це зазначив Президент України Петро Порошенко, перебуваючи на фрегаті ВМС ЗСУ «Гетьман Сагайдачний», під час поїздки в Одеську область, передає «5 канал».

За темою

Також голова держави побував на американському есмінці «Кeрні» і заслухав доповідь про проведення 20-х міжнародних навчань «Sea Breeze». Вже завтра, 18 липня, розпочнеться найважливіший етап масштабних тренувань – маневри у відкритому морі. У них візьмуть участь кораблі та плавзасоби України, Грузії, Румунії та інших країн-учасників.

«Ці спільні навчання – наша відповідь ідеологам, організатора і спонсорам гібридних війн. Спільна підготовка засвідчує нашу єдність і готовність разом захистити мир і цінності, які поділяє Трансатлантична спільнота – демократію і свободу, верховенство закону і права людини, територіальну цілісність і непорушність кордонів», – зазначив Порошенко.

Далі за програмою візити Президента в Одеську область він відвідає пункт пропуску «Кучурган», де прикордонники та митники України і Молдови проведуть здійснення спільного контролю.

Нагадаємо, у навчаннях «Sea Breeze-2017» представлені понад 3 тисячі військовослужбовців з 16 країн, 800 військових – тільки зі США, близько 30 одиниць авіаційної техніки та стільки ж бойових кораблів, катерів та суден забезпечення.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею на тему:

Видовищні міжнародні навчання Sea Breeze-2017: що відбувалось в Одесі – фоторепортаж

А поделиться?Читайте также: