Прикордонники «подарували» два українських села Придністров’ю

logo
201950_prikordonniki_podaruvali_dva_ukrajinskih_.jpeg


Місцевих мешканців залишили без продовольства та медичного обслуговуваня

Мешканці двох населених пунктів на Одещині стали жертвами демаркації. Села Новоолександрівка та Нові Бутори у зв’язку з розмежуванням із Придністров’ям залишилися відрізаними від дороги, що сполучала їх з Україною.

Сільські ради населених пунктів отримали повідомлення про те, що тепер дорога поблизу цих населених пунктів закрита для перетину як автомобілями, так і людьми, — повідомила сільський голова  Новоолександрівки Людмила Чебан, — передає «Думская».

З 18 травня місцеві мешканці не зможуть виїхати за межі сіл. Вони залишись у важкому становищі та сидять без хліба.

«Таким чином, з учорашнього вечора ми відрізані від України. Ми не можемо залишити свої населені пункти, поставки хліба та інших продуктів не здійснюються, швидка допомога до нас приїхати не може», — говорить Людмила Чебан.

Єдиний шлях, яким можна об’їхати закриту дорогу, це поля, проте там проїхати можна лише за гарної погоди, адже дороги жахливі. Однак прикордонники користуватися ними також забороняють.

У зв’язку з цим, селяни вибухнули масою невдоволення, органи місцевого самоврядування не можуть нічого вдіяти. А от обласна влада не поспішає на допомогу. Не дивлячись на не однократні звернення, реакції від одеської влади поки що немає.

Як раніше повідомляв портал «Знай.ua», на межі материкової України з анексованим півостровом перекрили водопостачання.

А поделиться?Читайте также: