Проходить восьмий Одеський міжнародний кінофестиваль

logo
233879_prohodit_vosmij_odeskij_mizhnarodnij_kino.jpeg


В Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету відбулася урочиста церемонія відкриття восьмого Одеського міжнародного кінофестивалю. За традицією, все почалося з червоної доріжки. Під спалахи фотокамер пройшли українські та західні актори, режисери, продюсери, музиканти і політики. Гостям представили претендентів на нагороди фестивалю – учасників конкурсних програм, а також членів експертних комісій.

Повідомляє сайт ОДЕСА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Одеської обласної ади.

Триватиме ОМКФ-2017 до 22 липня. За цей час на гостей чекають ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних світових кіномитців, унікальний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах, спеціальні покази і, як завжди – унікальна фестивальна атмосфера. Програма фестивалю включає 12 повнометражних фільмів з 27 країн. За статуетку «Золотий Дюк» боротимуться відразу три українських картини.

«Неймовірно швидко пролетів рік, і Одещина знову зустрічає творчих людей і дарує можливість глядачам зануритися в атмосферу аншлагів та прем’єр, зустрічей та дискусій. Нехай у цей рік кінофестиваль засяє новими відкриттями. Чекаємо від вас нових фільмів: з гумором і реальністю, з проблемами і трагедіями. Адже те, що ми бачемо на екрані – відображення усіх фарб нашого життя!», – наголосив Анатолій Урбанський під час свого інтерв’ю для центральних та регіональних ЗМІ.

Також в урочистостях взяли участь перший заступник голови Олег Радковський, заступник голови Юрій Дімчогло, депутати обласної ради Ольга Юрко, Вадим Теплицький, Олександр Ахмеров.

Наступного дня відкрито дві конкурсні програми – Міжнародну і Конкурс європейських документальних фільмів. Окрім цього відбувся показ позаконкурсних стрічок «По той бік надії» (Акі Каурісмякі), «Мандарини» (Заза Урушадзе), «Слава» (Христина Грозєва і Петар Валчанов), відкрилася серіальна секція. Закрив другий день Одеського міжнародного кінофестивалю традиційний open-air-кіноперфоманс на Потьомкінських сходах. Тут був представлений один з останніх німих французьких фільмів, який знятий за мотивами однойменного роману Еміля Золя «Дамське щастя». Вперше за історію Одеського кінофестивалю показ на Потьомкінських сходах пройшов в спільному супроводі симфонічного оркестру і вокаліста –оперної співачки Софі Фурньє.

Багато прем’єр приніс третій день Одеського міжнародного кінофестивалю. Так, першим у цей день показали україно-австрійський фільм «Січень-Березень», який представлений відразу в двох конкурсних програмах – Міжнародній і Національній. Це перший повнометражний фільм кінематографіста з України. Світова прем’єра кінострічки відбулася на Роттердамському кінофестивалі в цьому році. Також на гостей чекали стрічки «Фатальна спокуса» Софії Копполи і «Тіло і душа» Ільдіко Еньеді, «Чужа» Фео Аладаг у «Зеленому театрі». В рамках «Галапремьер» відбувся показ двох картин, це – «Фатальний спокуса» режисера Софії Копполи з Ніколь Кідман у головній ролі та «Містер Штейн йде в онлайн» режисера Стефана боявся і з П’єром Рішаром у головній ролі.

Джерело: ОДЕСА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

Реклама

А поделиться?