Прокуратура: в одеському СІЗО все-таки били в’язнів

logo
252869_prokuratura_v_odeskomu_sizo_vse_taki_bili.gif


Версия для печатиВерсия для печати

Співробітники прокуратури спільно з представником уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Анатолієм Пазичуком провели перевірку дотримання прав ув’язнених в Одеському слідчому ізоляторі. Вони підтвердили, що після вбивства співробітниці СІЗО в установі пройшла акція залякування.

«В ході перевірки виявлено факти нелюдського поводження з затриманими. За результатами перевірки розпочато розслідування у кримінальному провадженні за ст. 365 КК України — перевищення влади або службових повноважень. Тривають першочергові слідчі дії », — повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

Водночас, омбудсмен Лутковська на своїй сторінці в Фейсбуці опублікувала фотографію побитого ув’язненого і закликала генпрокурора Юрія Луценка проконтролювати ситуацію.

«Юрій Луценко, я не часто використовую можливості Фейсбуку, але цей випадок вражає. Це фото регіонального представника в Одесі, зроблене сьогодні в Одеському СІЗО. Знаю, що там працює і регіональна прокуратура, але мені здається, що контроль має бути щільнішим! Це однозначно слід від кийка. Завтра там може бути ще гірше. Ми там будемо. Але чи буде відповідна реакція з боку прокуратури?», — написала Лутковська.

Раніше в Мін’юсті стверджували, що ніяких акцій залякування в СІЗО і колоніях Одеси не було.

 «Аргумент»

В тему:

Реклама

А поделиться?
Читайте также: