Прокуратура взялася розслідувати тортури в’язнів у СІЗО Одеси. У Петренка – мовчать

logo
253241_prokuratura_vzjalasja_rozsliduvati_tortur.jpeg


Співробітники прокуратури Одеської області за участі представника уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської 19 серпня виявили факти жорстокого поводження з ув’язненими в СІЗО Одеси.

Як повідомляється на сайті обласної прокуратури, після проведеної перевірки було розпочато кримінальне провадження щодо перевищення влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством.

Зазначимо, що про побиття працівниками СІЗО ув’язнених написав на своїй Facebook-сторінці ще 18 серпня капелан СІЗО і Південної виправної колонії № 51 священик УПЦ (КП) Дмитро Краснобаєв.

Він розповів, що до камер, де утримуються в’язні, «заходять здорові поліцейські в масках, з кийками, і б’ють арештантів». За словами капелана, такі катування арештантів почалися після жорстокого вбивства інспектора Державної пенітенціарної служби, яке 17 серпня скоїв у цьому СІЗО один із в’язнів.

Своєю чергою, коментучи інформацію про катування людей в одеському СІЗО, радник начальника Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці у Facebook заявив, що «шмони» в СІЗО – це звичайне явище.

Варто додати, що жодним чином на таке жорстоке ставлення до ув’язнених СІЗО не відреагували у Міністерстві юстиції України. Ні на сайті відомства, ні сам міністр Павло Петренко не зробили з цього приводу жодної заяви.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: