Провели роз’яснювальну роботу з дітьми, які приїхали відпочити біля моря

logo
234436_proveli_roz_jasnjuvalnu_robotu_z_ditmi_ja.jpeg


17 липня, прийнявши запрошення виконавчого комітету Южненської міської ради, до міста прибули 30 дітей та 3 дорослих з міста Мар’їнка Донецької області для оздоровлення та відпочинку біля моря. Розмістили дитячий табір на базі Навчально-виховного комплексу ім. Чорновола, заступник директора зазначила, що дітлахи дуже добрі, ввічливі та з позитивним настроєм, вони із захватом чекають на втілення запланованих розваг.

Повідомляє сайт ЮЖНЕ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт головного управління ДСНС України в Одеській області.

Щоб відпочинок був вдалим і залишив після себе лише позитивні враження фахівці Служби порятунку провели з дітлахами профілактично-роз’яснювальну роботу щодо необхідності виконання вимог правил пожежної безпеки. Особливу увагу приділили темі правилам поведінки на воді, адже більшість свого часу вони будуть проводити біля моря, тож повинні суворо дотримуватись норм поведінки на водних об’єктах: не заходити без дорослих у воду, не гратися в небезпечні ігри, що обмежують рух рук та ніг, не запливати за межі, дозволені викладачами. Для кращого засвоєння та нагадування зазначеної інформації діти отримали листівки профілактичного характеру.

Спільно з відділом з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету ЮМР дітей та їх викладачів провели до спеціально відведеного та обладнаного для відпочинку місця на воді, поблизу з рятувальним постом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області.

В попередньому році діти з Мар’їнки вже відпочивали в місті Южне, тому, коли їх запросили і цього літа, вони із задоволенням відгукнулись. Викладачі висловили вдячність міському голові м. Южне за запрошення, а дітлахи – свої позитивні емоції, що віщує подарована відпустка та пообіцяли ставитись відповідально до свого дозвілля.

Джерело: ЮЖНЕ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

 

А поделиться?Читайте также: