Рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед населення

logo
233881_rjatuvalniki_proveli_roz_jasnjuvalnu_robo.jpeg


З метою запобігання нещасних випадків на воді співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели черговий профілактичний захід, під час якого нагадали відпочивальникам правила безпечної поведінки на воді.

Повідомляє сайт РОЗДІЛЬНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт головного управління ДСНС України в Одеській області.

Цього разу співробітники ДСНС України побували на Кучурганському водосховищі в смт Лиманське. У робочий день відпочивальників на пляжі виявилося замало. В основному це були люди похилого віку та батьки з дітьми. Проте, у вихідні дні на пляжі відпочиває чимало людей, не тільки місцеві мешканці, але й люди з районного центру, навколишніх сіл Роздільнянського району та навіть мешканці з сусідніх районів. На березі пляжу працює кілька торгових яток, у яких продають прохолодні напої, морозиво, солодощі та інші смаколики, які користуються попитом у дітей та дорослих.

Однак, люди, які відпочивають на цій водоймі, забувають, що відпочинок тут є небезпечним для їх життя та здоров’я, бо пляж у смт Лиманське не відповідає вимогам наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи № 272 від 3 грудня 2001 року «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України».

Згідно чинного законодавства України відповідальність за організацію відпочинку та порятунку людей на воді покладена на органи місцевого самоврядування, у даному випадку – на Лиманську селищну раду. На Кучурганському водосховищі дно не обслідуване водолазами, відсутні рятувальний пост та попереджувальні таблички про заборону купатися. Але це зупиняє лише деяких відпочивальників. Тож рятувальники суворо попередили людей, що купатися на пляжі смт Лиманське вкрай небезпечно для їх життя.

Велику увагу рятувальники приділили спілкуванню з батьками. Вони закликали батьків постійно контролювати дітей, у жодному разі не залишати малечу без нагляду поблизу водойм та не дозволяти дітлахам купатися без супроводу дорослих.

Також під час рейду рятувальники наголосили громадянам на неухильному дотриманні правил безпечної поведінки на воді, розповіли, чому небезпечно для життя розпивати спиртні напої, а потім купатися.

Співробітники ДСНС України закликали усіх громадян відпочивати на воді лише у спеціально визначених для цього місцях та суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді. Лише суворе дотримання елементарних правил безпеки на воді допоможе уникнути нещасних випадків!

Джерело: РОЗДІЛЬНА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

 

А поделиться?