Рятувальники знайомилися з молодими спеціалістами-випускниками

logo
234171_rjatuvalniki_znajomilisja_z_molodimi_spec.jpeg


На базі 6 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області пройшла зустріч з молодими спеціалістами-випускниками.

Повідомляє сайт ОДЕСА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт головного управління ДСНС України в Одеській області.

Під час зустрічі начальник 6 ДПРЗ полковник служби цивільного захисту Олександр Полохач познайомився з новими фахівцями та провів бесіду щодо характеру та особливостей проходження служби в підрозділах ДСНС. Особливу увагу він звернув на дотримання службової дисципліни. Керівникам молодих спеціалістів полковник нагадав основне завдання під час практики — це забезпечення адаптації випускників до умов і особливостей майбутньої служби, цілеспрямованого формування у них високих професійних та особистих якостей рятувальника. Наголосили також на питаннях щодо запобігання корупції, але для цього визначена окрема лекція для практикантів, яка буде проведена органами роботи з персоналом.

Підсумовуючи зустріч, Олександр Полохач запевнив молодих фахівців, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку своїх керівників і побажав їм успішної роботи.

Джерело: ОДЕСА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

А поделиться?
Реклама