Російські шовіністи ніяк не заспокояться та продовжують спроби заробити на українцях

logo
253514_rosijski_shovinisti_nijak_ne_zaspokojatsj.jpeg


Зверніть увагу!

Російські шовіністи ніяк не заспокояться та продовжують спроби заробити на українцях. Навіть якщо вони відкрито підтримали війну проти нас.

17 листопада цього року в Українському театрі м. Одеса заплановано виступ актора Костянтина Райкіна, громадянина Російської Федерації (країна-агресор).

Читайте також: «DIVA»: Ані Лорак анонсувала концерти на найбільших майданчиках країни-агресора

Дана особа в червні 2014 року давала інтерв’ю, де заявила що радіє незаконній окупації українського півострову Крим. З цим можна ознайомитись за посиланням amur.info/simple/2014/06/25/5102 та у прикріпленому до поста відео.

Дослівно цитата: «Думаете, я в какой-то части своей натуры не радуюсь, что Крым стал теперь российский? Да радуюсь, конечно!.. Когда я узнал, что мы не будем вообще вмешиваться в дела Украины, когда там какие-то начались националистические такие настроения, я первое, что подумал: «А как же русские люди? Как же русский город Севастополь, который я так люблю?»

Також Райкін відкрито агітував за Владіміра Путіна в 2000 році на виборах президента РФ та підтримав введення військ та війну проти Ічкерії (Чечні).

Перевіряю також інформацію, чи відвідував він окуповані території. Якщо у вас є додаткові дані — обов’язково пишіть у приват.

Читайте також: Чи має перспективи заборона виступів росіян в Україні?

Цікаво, чи стане об’єктом уваги наших спецслужб Райкін і чи заборонять йому в’їзд до України? А якщо ні, то які суспільні наслідки це буде мати?

Реклама

А поделиться?