Секретар фракції «Самопоміч» в Одеській міськраді склав мандат, щоб здобути освіту в США

logo
254895_sekretar_frakciji_samopomich_v_odeskij_mi.jpeg


Секретар фракції «Самопоміч» в Одеській міській раді, один з лідерів цієї партії в Одесі Олександр Борняков прийняв рішення скласти мандат.

«Я вже писав про те, що вступив до Columbia University in the City of New York, щоб отримати ступінь Master of Public Administration. Мені доведеться багато часу проводити за кордоном і присвятити його навчанню … За таких обставин я не вважаю, що можу ефективно виконувати обов’язки депутата міськради, так як це публічна позиція, а до дій членів нашої фракції прикуто багато уваги. Маса громадських організацій звертаються за допомогою і розраховують на нашу підтримку в комісіях і на сесіях, а робота в окрузі передбачає постійні особисті прийоми виборців. Тому я прийняв рішення скласти повноваження депутата. Числитися депутатом для галочки — не в моєму стилі», — написав він на своїй сторінці в Facebook в середу.

О.Борняков також повідомив, що його місце в міських зборах займе представник громадської організації «Ні корупції на транспорті» Олександр Захаров.

Депутат подякував виборцям за виявлену довіру і можливість здійснити позитивні зміни в Одесі і додав, що не збирається припиняти роботу над низкою вже запущених громадських ініціатив.

Фракція «Самопоміч» в Одеській міськраді налічує 5 чоловік.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: