Шок для Мін’юсту. Відомство відреагувало на відео з тортурами ув’язнених в Одеському СІЗО

logo
254529_shok_dlja_min_justu_vidomstvo_vidreaguval.jpeg


Відео, на якому були зафіксовані тортури ув’язнених в Одеському СІЗО, стало шоком для Мін’юсту, заявив заступник міністра юстиції Денис Чернишов, пише Укрінформ.

За словами представника відомства, керівництво слідчого ізолятора запевняло, що перевищення повноважень немає, як і скарг з боку ув’язнених.

«Нам надсилали фотографії, які не мали доказів нанесення тілесних ушкоджень, і, безумовно, ми керувалися цією інформацією, адже це офіційні документи. Але подальші події показують, що система дійсно настільки прогнила, що навіть в таких речах ми іноді не можемо довіряти деяким колегам», — сказав він.

Чернишов також повідомив, що раніше в Мін’юсті не бачили це відео. Крім того, він відправиться в Одеське СІЗО з робочим візитом, «щоб не допустити можливого уникнення відповідальності».

Нагадаємо, що в Одесі ув’язнений по-звірячому вбив працівницю Одеського СІЗО Олену Порошенко і розчленував її тіло, щоб приховати злочин.

39-річний вбивця раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за розбій та умисне вбивство.

Пізніше прокуратура Одеської області виявила факти тортур ув’язнених у Одеському слідчому ізоляторі, внаслідок чого стало можливим скоєння жорстокого вбивства співробітниці СІЗО. Крім того, слідчі прокуратури виявили в кабінеті одного з працівників СІЗО портрет організатора «червоного терору» Фелікса Дзержинського.

ВІДЕО

А поделиться?
Реклама