Сім фільмів Одеського кінофестивалю, які не можна пропустити

logo
233757_sim_filmiv_odeskogo_kinofestivalju_jaki_n.jpeg


14 липня увосьме Одеса стала меккою для акторів, режиссерів, кіноманів, кінокритиків і всіх, хто любить цей вид мистецтва. НВ STYLE вибрав найцікавіші фільми Одеського міжнародного кінофестивалю, які потрібно подивитися обов’язково.

Дамське щастя. Режисер Жюльєн Дювів’є, 1930 рік

305086

Дамське щастя

1 Другого дня фестивалю, на Потьомкінських сходах, відбудеться спеціальний показ класики світового кінематографа. В цьому році ми побачимо рідкісну чорно-білу екранізацію однойменного роману Еміля Золя «Дамське щастя» (1930). За вже сформованою гарною традицію фільм буде супроводжуватися оркестром і глядачі зможуть не тільки спостерігати за сюжетом, а й насолоджуватися живою музикою. Так як оригінальний музичний супровід до фільму було втрачено, показ пройде під музику канадського композитора Габріеля Тібодо, який раніше написав саундтрек до картини «Привид опери» (1925). Також вперше в перформансі братиме участь французька оперна співачка Софі Фурньє.

сеанс:

15 липня о 21:30

Слід звіра. Режисер Агнешка Холланд, Кася Адамик 2017 рік

304099

Слід звіра

2 Фільм знятий за романом Ольги Токарчук. Головній героїні – Яніні Душейко за п’ятдесят, у неї багато вільного часу і добре серце, в якому досить місця для людей, але ще більше – для звірів. Одного разу вона знаходить тіло свого сусіда-браконьєра. Єдині сліди цієї загадкової смерті – це сліди козулі біля будинку. Згодом відбуваються нові жахливі вбивства. Всі жертви – мисливці, які належали до місцевої еліти. Поліцейське розслідування заходить в глухий кут. У Душейко є власна теорія.

Сеанси:

Фестивальний центр РОДИНА, синій зал 21 липня 18:30

Кінотеатр «СІНЕМА-СІТІ» 22 липня 18:30

Квадрат. Режисер Рубен Естлунд 2017 рік

 

304674

Квадрат

3 Фільм-володар Золотої пальмової гілки Каннського фестивалю. Журі назвало картину найсучаснішим, новаторським, нахабним і парадоксальним фільмом конкурсу. Головний герой, Крістіан, зіграний данцем Класом Бангом, – куратор недавно відкритого музею. Він в розлученні, але намагається бути ідеальним батьком для двох дочок, прагне до того, щоб його робота служила суспільству, водить електрокар, бездоганно ввічливий і коректний з оточуючими. Але раптом він зраджує своїй бездоганності, коли у нього посеред вулиці крадуть гаманець і телефон, Крістіан розкладає по поштових скриньках будинку де, імовірно, живе злодій, листи з погрозами. Цей ексцентричний вчинок призводить до непередбачуваних наслідків.

Сеанси: ФЕСТИВАЛЬНИЙ ПАЛАЦ 21 липня 21:00

Фатальна спокуса. Режисер Софія Коппола 2017 рік

304116

Фатальна спокуса

4 Фільм Софії Копполи — ремейк фільму Дона Сігела 1971 року: місце Клінта Іствуда зайняв Колін Фаррелл, головні жіночі ролі грають Ніколь Кідман, Ель Феннінг і Кірстен Данст. Дія фільму відбувається за часів Громадянської війни на Півдні США. У закритий жіночий пансіонат потрапляє поранений солдат з ворожого табору, якому дівчата забезпечують притулок і догляд. Поступово будинок виявляється в полоні фатального спокуси і небезпечного протистояння, що веде до несподіваного повороту подій.

сеанси:

ФЕСТИВАЛЬНИЙ ПАЛАЦ 16 липня 16:00

Фестивальний центр РОДИНА, синій зал 22 липня 12:30

Лагідна. Режисер Сергій Лозниця 2017 рік

304743

Лагідна

5 Фільм Сергія Лозниці, за однойменним твором Достоєвського, став одним з найпотужніших фільмів-учасників Венеціанського кінофестивалю, що викликав кардинально протилежні думки. Дія відбувається в російській глибинці. Жінка отримує посилку, надіслану чоловікові, з позначкою «повернути відправнику». Їй нічого не залишається, окрім як поїхати до в’язниці, розташованої в віддаленому регіоні країни, за поясненнями. Так починається історія боротьби проти непроникної фортеці, в’язниці, де сили соціального зла трудяться без зупинки.

сеанси:

Фестивальний центр РОДИНА, червоний зал 21 липня 14:00

Фестивальний центр РОДИНА, синій зал 20 липня 21:00

 

По той бік надії. Режисер Акі Каурісмякі 2017 рік

1493493971_screenshot_5

По ту сторону надії

6 На Берлінському кінофестивалі фільм отримав нагороду Срібного ведмедя за кращу режисуру. Головний герой — чоловік середніх років на ім’я Вікстрьом – вирішує змінити своє життя: йде від дружини, продає свій магазин і купує невеликий ресторан. Він зустрічає сирійця Халеда, який прибув у порт Гельсінкі в пошуках притулку. Вони допомагають один одному долати труднощі, з якими стикаються в цих незнайомих і незбагненних світах.

сеанси:

Фестивальний центр РОДИНА, синій зал 15 липня 16:00

Кінотеатр СІНЕМА-СІТІ 21 липня 21:30

Про тіло і душу. Режисер Ільдіко Еньєді 2017 рік

304440.

Про тіло і душу

7 Угорський фільм отримав Золотого ведмедя на Берлінському кінофестивалі. Картина присвячена любовній історії двох працівників бойні. Після того як вони починають працювати разом, їм сниться один і той же сон, в якому вони представляються оленями в зимовому лісі. Вони розмірковують над цим, насторожені, трохи налякані. Але поступово вони приймають цей дивний збіг і пробують відтворити сюжет своїх снів наяву.

сеанси:

Фестивальний центр РОДИНА, червоний зал 16 липня 13:00

Кінотеатр СІНЕМА-СІТІ 21 липня 19:00

А поделиться?