Син закатованого бойовиками “ДНР” патріота очолив патрульну поліцію Одещини

logo
254271_sin_zakatovanogo_bojovikami_dnr_patriota_.jpeg


Сьогодні колективу патрульної поліції Одеси представили нового керівника. Ним став Юрій Рибак – син замученого бойовиками “ДНР” депутата Горлівської міськради, Героя України Володимира Рибака.  Попередній начальник відомства Михайло Білецький в рамках ротації переведений на аналогічну посаду в Тернопіль.

Про це повідомляє “Думская“, передає “Народна правда”.

Юрія Рибака, який до цього працював заступником начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП Києва, представив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Юрій Володимирович майже з перших днів приєднався до формування і становлення патрульної поліції України. Це – грамотний організатор і справжній управлінець. Упевнений, він гідно виконуватиме свої обов’язки і ефективно реалізовувати намічені кроки стратегічного розвитку», – сказав Білошицький.

Сам Рибак пріоритетними напрямками роботи назвав підвищення рівня безпеки громадян, посилення протидії вуличній злочинності, поліпшення організації діяльності управління та розширення ефективної взаємодії з населенням.

Відзначимо, що раніше Юрій Рибак згадувався в ЗМІ з іншого приводу – в публікаціях про те, як склалося життя сина замученого бойовиками “ДНР” депутата Горлівської міськради, Героя України Володимира Рибака.

«З перших хвилин знайомства з Юрієм відчуваєш офіцерську порядність, принциповість, патріотизм. Він є активістом Євромайдану, має активну громадянську життєву позицію, один з перших, хто зазіхнув і наплював на корону сім’ї Януковича ще задовго до Революції Гідності». Так Юрія Рибака охарактеризував його друг Андрій Тірон, додавши, що будучи інспектором в ДАІ Донецької області, Рибак склав протокол на свата Януковича за водіння в нетверезому вигляді, за що був переведений в ППС.

Нагадаємо, раніше в Одесі слідчі прокуратури регіону спільно з оперативними співробітниками поліції та СБУ в області викрили під час одержання хабара інспектора одного з відділів Управління патрульної поліції Одеси, який вимагав та одержав від громадянина 200 доларів США за зняття з розшуку його автомобіля.

Також сьогодні стало відомо про затримання на хабарі начальника Департаменту поліції охорони – Сергія Будника затримали у вівторок, 22 серпня, під час отримання 96 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Вирішується питання про обрання затриманому генералу запобіжного заходу.

Реклама

А поделиться?