Син закатованого «ДНР» Героя України очолив патрульну поліцію Одеси

logo
254329_sin_zakatovanogo_dnr_geroja_ukrajini_ocho.png


live

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4


23 серпня, 2017, 09:00

Патрульну поліцію Одеси очолив уродженець Донецька, син закатованого бойовиками «ДНР» Героя України Володимира Рибака — Юрій

Про це повідомляє Патрульна поліція Одеси на сторінці у Facebook.

«Колективу Патрульної поліції Одеси представили новопризначеного керівника – Юрія Рибака. До цього він обіймав посаду заступника начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП у місті Києві», — йдеться у повідомленні.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький підкреслив, що Юрій Рибак майже з перших днів долучився до формування та становлення патрульної поліції України.

«Це грамотний організатор та справжній управлінець. Впевнений, він гідно буде виконувати свої обов’язки й ефективно реалізовуватиме намічені кроки стратегічного розвитку», — відзначив Білошицький.

Новий очільник патрульної поліції Одеси наголосив, що пріоритетними напрямками роботи вважає підвищення рівня безпеки громадян, посилення протидії вуличній злочинності, покращення організації діяльності управління та розширення ефективної взаємодії з громадою.

Зазначимо, що батько Юрія Рибака, Володимир, був депутатом Горлівської міської ради. Володимир Рибак був викрадений невідомими 17 квітня 2014 в Горлівці одразу після мітингу, організованого на підтримку міського голови Євгена Клепа, під час якого Володимир Рибак зробив спробу зняти прапор сепаратистської «ДНР» і повернути український прапор на будівлю міськради.
19 квітня його тіло було знайдено місцевими рибалками в річці Казенний Торець біля смт. Райгородок Слов’янського району Донецької області з ознаками насильницької смерті. 22 квітня тіло було упізнано дружиною. Разом із ним було знайдено тіло студента Юрія Поправки. За повідомленням прес-служби МВС «Причина смерті обох загиблих — комбінована травма тіла внаслідок тортур, з подальшим утопленням ще живих непритомних потерпілих».
Вчинок Володимира Рибака згадується у виступі президента України 18 вересня 2014 року на засіданні Конгресу США. Посмертно Рибак був удостоєний звання Герой України (20 лютого 2015).

Читати також

новини партнерів

Читати також

Введіть слово, щоб почати

Реклама

А поделиться?
Читайте также: