Ситник назвав винних у затягуванні розгляду справи ОПЗ

logo
247455_sitnik_nazvav_vinnih_u_zatjaguvanni_rozgl.jpeg


КИЇВ. 10 серпня. УНН. Очільник НАБУ звинуватив суд, екс-голову Фонду державного майна України та нинішнього в.о керівника Одеського припортового заводу у затягуванні справи про завдання збитків державі топ-менеджментом ОПЗ. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, передає кореспондент УНН.

«Наведу приклад справи, яка стосується топ-менеджменту Одеського припортового завода. Стратегічне підприємство на грані банкрутства, зараз зупинене. Тільки одна із схем розслідувана, і що ми бачимо по цій справі? Призначається засідання (суду – ред.) раз на два місяці. Це суд. Потім, чомусь справа переводиться в закритий режим. Це знову ж таки суд. Потім в останній день своїх повноважень голова Фонду держмайна пише лист і відмовляється від позову по цій справі і відмовляється від позову про стягнення на користь держави цих коштів. Це вже службові особи,» — сказав Ситник.

При тому він повідомив, що днями йому стало відомо, що «нинішній в.о керівника пише, що нам взагалі не спричинено збитків, і 300 млн грн для нас це не збитки. Це вже менеджмент Одеського припортового заводу. Але все ж таки визначальними тут є саме дії суду».

Нагадаємо, 11 липня, ПАТ «Одеський припортовий завод» вирішив зупинити агрегати з виробництва аміаку й карбаміду через зниження їхньої ціни на ринку і зростання вартості газу.

Реклама

А поделиться?