Слідчого поліції в Одесі затримано з хабарем у робочому кабінеті

logo
184407_slidchogo_policiji_v_odesi_zatrimano_z_ha.jpeg


Оперативникам Одеського управління ДВБ Національної поліції України стало відомо про факти протиправної діяльності одного зі співробітників слідчого управління відділу розслідувань дорожньо-транспортних пригод ГУНП в Одеській області.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України у Фейсбуці

Під час перевірки інформації було встановлено, що слідчий, в провадженні якого знаходяться матеріали щодо скоєння ДТП з потерпілими, за уникнення відповідальності винуватцем події вимагає у нього 500 доларів США.

У домовлений день оборудки одесит прийшов до службового кабінету майора поліції та приніс йому зазначену суму іноземної валюти. Однак, відразу після цього слідчий був затриманий на робочому місці працівниками внутрішньої безпеки Національної поліції, Управління Служби безпеки України та прокуратури Одеської області.

Наразі відносно 46-річного хабарника слідчими прокуратури розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Тож замість заслуженої пенсії працівник поліції може найближчі роки провести за ґратами.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: