Суд відмовив прокуратурі у задоволенні відводу суддів у «справі 2 травня»

logo
258304_sud_vidmoviv_prokuraturi_u_zadovolenni_vi.jpeg


ОДЕСА-КИЇВ. 30 серпня. УНН. Чорноморський міський суд, що розглядає резонансну «справу 2 травня» відхилив клопотання державного обвинувачення про розпуск суддівської колегії. Про це кореспонденту УНН повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області. 

Прокурором заявлено відвід суддям у зв’язку з допущенням ними ряду грубих порушень під час судового розгляду, що у подальшому є безумовною підставою для скасування судом вищої інстанції будь-якого вироку у кримінальному провадженні. Однак судійська колегія у задоволенні відповідного клопотання відмовила, розцінивши його як спробу затягнути процес розгляду справи.

Нагадаємо, справу про організацію масових заворушень на Грецькій площі в Одесі 2 травня, в результаті яких загинуло шестеро осіб, розглядають втретє із самого початку.

Як повідомляв УНН, Іллічівський міський суд Одеської області 16 серпня задовольнив клопотання представника прокуратури Одеської області про затримання обвинуваченого Владислава Ільницького з метою приводу, а також оголошення його у розшук.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: