Татарбунарці вшанували День державного прапора України

logo
255031_tatarbunarci_vshanuvali_den_derzhavnogo_p.jpeg


У Татарбунарах вчора на урочистий мітинг з Дня прапора зібралися керівники міста та району, представники громадськості, підприємств та установ.

День державного прапора України - Татарбунари - 1

З вітальними словами до присутніх звернулися тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови Татарбунарської РДА Алла Некраш та представник благодійного фонду «Мати, дитина та інваліди», активний громадський діяч Оксана Вовченко, які відзначили, що наш прапор – це найдорожчий символ, за який і сьогодні ведуть боротьбу найкращі сини України з ворогом у зоні АТО за свободу та незалежність нашої держави. Це символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

Для кожної держави прапор – це обличчя країни. Під цим прапором зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військовослужбовці, працюють посольства України, його урочисто підіймають у дні слави та перемог наших олімпійців, а зараз під цим прапором наші бійці виборюють перемогу в ім’я свободи нашої української землі.

День державного прапора України - Татарбунари - 2

Почесне право внести Державний Прапор України було надано кращим учням Татарбунарської ЗОШ I-III ст. ім. Василя Тура.

Сьогодні прапор України майорить на всіх будівлях органів влади, а завдяки нашим видатним співвітчизникам та їхнім досягненням у спорті, культурі і науці – він став відомим усьому світові.

Тож нехай синьо- жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги за ради своєї Батьківщини.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях:

Реклама

А поделиться?