Тюремники Одеського СІЗО пішли в декрет і на лікарняні після скандалу з побиттям зеків

logo
254899_tjuremniki_odeskogo_sizo_pishli_v_dekret_.jpeg


Перевірка міністерства підтвердила озвучені прокуратурою факти щодо кричущого ставлення до арештантів.

Міністерство юстиції України визнало факт побиття ув’язнених в Одеському слідчому ізоляторі. Через це виправну установу чекає повне оновлення як керівного складу, так і окремих працівників нижчих ланок, повідомляє кореспондент ТСН.

Комісія з представників Мін’юсту працює в Одесі з перевіркою та з’ясувала, що працівники регіональної пенітенціарної установи допустили службову підробку документації, коли на папері проводили ніби профілактичний рейд, а насправді здійснювали «вендету» за вбивство свого працівника. Це зафіксували камери зовнішнього спостереження, відео з яких напередодні оприлюднила прокуратура.

ВідеоСлідчі вилучили з камер спостереження відео з катуванням ув’язнених у Одеському СІЗО

Зараз правоохоронці розслідують одразу чотири кримінальні провадження щодо одеського СІЗО. Пояснень від винних у Мін’юсті досі не отримали. «Багато, як у нас зазвичай прийнято, на лікарняний пішли, деякі чоловіки навіть у декрет пішли. Тобто, як кажуть, уникають дачі свідчень, тому що це злочин – те, що вони зробили. Який буде покараний», — прокоментував ситуацію заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

20 серпня, 12:32

0 із 0

© Прокуратура Одеської області

]]>

]]>

А поделиться?Читайте также: