У Балті запрацює консультативно-діагностичний центр

logo
147545_u_balti_zapracjue_konsultativno_diagnosti.jpeg


На базі КУ «Балтська ЦРЛ» створюється консультативно-діагностичний центр

У рамках проведення медичної реформи в нашому районі проводиться розмежування первинної та вторинної ланки. Зокрема, на базі колишньої поліклініки, залишиться лише центр первинної медичної допомоги. Тобто, тут вестимуть прийом лише сімейні лікарі. Як запевняють керівники об’єднаної громади, в приміщенні відокремлять кабінети для прийому дітей, обладнають також ізолятор для хворих, як було раніше. А от вузькопрофільні лікарі — це вже рівень вторинної допомоги. Тому й «переселяють» їх на лікарняний комплекс, де за всіма прогнозами буде створено госпітальний центр. А отже має бути консультативно-діагностичний центр. Для цього були виділені окремі приміщення. На їх реконструкцію під КДЦ, в якості компенсації, з бюджету міської ради виділено майже 200 тисяч гривень.

І ось днями першими відсвяткували новосілля в новому приміщенні КДЦ медики жіночої консультації. Напередодні до них завітали відвідали голова районної ради Олексій Пантілєєв, міський голова Сергій Мазур, та начальник відділу охорони здоров’я міської ради Станіслав Чорний. Вони поцікавились умовами, створеними для прийому жінок та роботи лікарів-гінекологів.

Завідувачка пологового відділення ЦРЛ Людмила Шептуха, що у жіночій консультації створено всі умови для повноцінної роботи медиків та для якісного обслуговування пацієнтів. Зокрема облаштовано два кабінети: для прийому пацієнток та маніпуляційний. За словами Людмили Шептухи, тут встановлено радіохвильовий електрохірургічний апарат, придбаний минулого року за кошти міської ради.

Консультативно-діагностичний центр - Балта - 1

Начальник відділу охорони здоров’я Станіслав Чорний інформував, що вже налагоджено автобусне сполучення, тож до лікарняного комплексу всі бажаючі можуть дістатися без проблем. Він також запевнив, що проїзд на лікарняний комплекс буде безкоштовним для тих, хто матиме направлення від сімейного лікаря.

Голова районної ради Олексій Пантілєєв привітав лікарів-гінекологів з першим робочим днем на новому місці та вручив подарунок — обігрівач, аби в приміщенні було тепло і комфортно для пацієнтів.

До речі, у приміщенні ЦРЛ вже працюють кардіолог, лікар-онколог, травматолог, частина інших вузькопрофільних спеціалістів. Невдовзі сюди буде переведено також хірурга, невролога та ендокринолога — для них готуються кабінети.

Поделиться статьей в социальных сетях:

А поделиться?