У Мін’юсті прокоментували жахливі кадри побиття арештантів Одеського СІЗО

logo
254233_u_min_justi_prokomentuvali_zhahlivi_kadri.jpeg


Із Києва вирушає спецпредставник для розслідування нових фактів скандалу.

В Одесі триває скандал довкола місцевого слідчого ізолятора, де спершу сталося жахливе вбивство жінки-конвоїра, а потім стало відомо про факти побиття арештантів спецпризначенцями. Відеодокази останнім оприлюднила прокуратура, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Слідчі вилучили відео з камер спостереження ізолятора та побачили на них, як спецпризначенці зайшли в корпус і лупцюють підозрюваних кийками і ногами. Прокуратура вже відкрила провадження за статтями про катування та службову підробку, адже за документами спецоперацію проводили по всій території закладу, а насправді ж зосередилися на корпусі, де сталося вбивство.

ВідеоСлідчі вилучили з камер спостереження відео з катуванням ув’язнених у Одеському СІЗО

«Ми встановили, що під час того, як застосовується фізичне насильство і реально нелюдське поводження з затриманими з одними, в інших корпусах, де відмічено, що проводяться огляди, жоден працівник пенітенціарної служби не знаходився і навіть не заходив туди», — розповів прокурор Одеської області Олег Жученко.

Читайте також: Одеське СІЗО «обезголовили» після жорстокого вбивства інспектора

В офіційному коментарі Міністерства юстиції України наголошується, що про факт побиття його працівники не знали, і вже в середу, 23 серпня, з Києва до Одеси вирушить спеціальний представник, який має провести службове розслідування. «У разі того, що винні є на місцях, хто перевищив свої повноваження, хто перевищив свої інструкції, ті будуть притягнуті до відповідальності однозначно. Ми нікого не будемо покривати», — наголосили в міністерстві.

20 серпня, 12:32

0 із 0

© Прокуратура Одеської області

]]>

]]>

Реклама

А поделиться?