У Мін’юсті відреагували на жорстокі побиття в Одеському СІЗО

logo
254495_u_min_justi_vidreaguvali_na_zhorstoki_pob.jpeg


У Міністерстві юстиції України шоковані через відео, на якому було зафіксовано побиття підслідних в слідчому ізоляторі Одеси. За словами заступника міністра юстиції Дениса Чернишова, раніше керівництво СІЗО повністю заперечувало перевищення повноважень.

Про це інформує видання «Народна Правда» з посиланням на «Укрінформ».

«Нас було поінформовано керівництвом слідчого ізолятора про те, що всі роботи були проведені відповідно до регламенту та жодних перевищень повноважень немає, зокрема й скарг з боку ув’язнених. Нам надсилали фотографії, які не мали доказів завдання тілесних ушкоджень, та, безумовно, ми керувались цією інформацією, адже це офіційні документи. Але подальші події показують, що система дійсно настільки прогнила, що навіть у таких речах ми інколи не можемо довіряти деяким колегам. Це не значить, що вся система складається з недобросовісних співробітників, але, все ж таки, це потребує подальшого дуже глибокого реформування з фінансуванням на достатньому рівні», – заявив Чернишов, наголошуючи на необхідності побудови нової системи, на що потрібне повне фінансування.

За його словами, відео, на якому зафіксоване побиття утриманих в СІЗО, виявилося для Мін’юсту шоком. «Безумовно, ми раніше його не бачили, інакше б ми не проводили прес-конференцію з такими заявами та не відкривали б СІЗО для всіх ЗМІ», – наголосив заступник міністра юстиції.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що прокуратура виявила нові факти про вбивство в Одеському СІЗО.

Реклама

А поделиться?