У Сараті відбулася конференція працівників освіти

logo
257860_u_sarati_vidbulasja_konferencija_pracivni.jpeg


У Сараті 29 серпня 2017 року відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників, на які було представлено делегації усіх закладів освіти району.

Приємно відзначити, що працівники шкіл, вчителі та учні району не стояли осторонь подій, що вже понад три роки відбуваються на сході країни. Хтось збирав речі, ліки та продукти, хтось займався волонтерством, хтось – захищав кордони держави від посягань ворога, а хтось — безпосередньо брав участь у бойових діях. Учасники конференції щиро вітали свої колег-героїв, учасників АТО — учителя історії Петропавлівського НВК Журавля Василя Івановича, заступника директора з навчально-виховної роботи Введенського НВК Плєтоса Олесія Вікторовича, вчителя географії Мирнопільської ЗОШ Біловола Руслана Леонідовича, Комишана Леоніда Олександровича – техпрацівника Мирнопільської ЗШ та Севастяна Віктора Федоровича техпрацівника Михайлівського НВК. Присутні також вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів-захисників та тих, хто став жертвою гібридної війни проти України, повідомляє Саратська РДА.

Конференція педагогічних працівників - Сарата -1

За традицією освітяни району привітали із виходом на заслужений багатьма роками відпочинок ветеранів педагогічної праці, майстрів своєї справи, які вивчили та виховали не одне покоління школярів — вчителя початкових класів Саратського НВК Вакаренкову М.С, вчителя російської мови та літератури Зорянськоого НВК Георгієву Т.І., педагога–позашкільника, керівника гуртків образотворчого та прикладного мистецтва Саратського районного БДТ Димуру Т.Г. Їм на зміну прийшли 4 молодих, сповнених енергії та цікавих ідей, фахівців – випускників педагогічних вузів, які вирішили присвятити життя навчанню та вихованню наших дітей.

Конференція педагогічних працівників - Сарата - 2

В ході робочої частини учительської конференції про основні підсумки діяльності закладів освіти району у 2016/2017 навчальному році та основні завдання на 2017/2018 навчальний рік доповіла начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Саратської райдержадмінстарції Гайдук Н.О. Наталя Олексіївна детально проаналізувала стан роботи з дошкільної, загально-середньої та позашкільної освіти, роботи з обдарованими учнями, підсумки оздоровлення дітей за минулий навчальний рік, а також поінформувала про перспективи реформування закладів освіти, роботу щодо визначення опорних шкіл та освітніх округів в районі. А начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти зазначеного управління Ходос В.В. у своїй доповіді відзначив належну підготовку до роботи всіх навчальних закладів.

Конференція педагогічних працівників - Сарата - 3

За результатами роботи за минулий навчальний рік грамотами райдержадміністрації та районної ради було відзначено директора КЗ «ДОЦ «Сонячний» Комісаренка Д.Т за належне забезпечення проведення оздоровчого сезону та директора КЗ «» Саратський БДТ Сердюк А.А. — за високий рівень організації та проведення військово-патріотичної гри «Сокіл»(Джура).

Також за підсумками 2016/2017 н.р. та атестації педагогічних працівників багато педагогів, фахівців управління освіти, сім’ї молоді та спорту, КЗ «Саратський РМК» були відзначені подяками та нагородами Міністерства освіти України, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради. Крім того, на конференції були нагороджені освітні заклади – переможці районної спартакіади школярів та учасники спортивних змагань.

Поделиться статьей в социальных сетях:

Реклама

А поделиться?