У СІЗО Одеси в’язень розчленував жінку-інспектора

logo
251532_u_sizo_odesi_v_jazen_rozchlenuvav_zhinku_.jpeg


У СІЗО Одеси ув’язнений, який працював у господарському блоці в’язниці, убив і розчленував жінку-інспектора денної зміни.

убийство в сизо одессы

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів адвокат, екс-керівник державної пенітенціарної служби Сергій Старенький. Інформацію підтверджує поліція Одеської області.

– Мені страшно це писати. Вранці ще шукають співробітника денної зміни. Засуджений господарської обслуги СІЗО убив і розчленував співробітника (попередньо – загинула жінка). Частини тіла заховав у сміттєвому баку. Дівчину звали Олена. Працювала на передачі. Там є хоч якийсь закон? – написав Старенький.

За інформацією поліції, у 19.00 надійшло повідомлення про те, що на території Одеського слідчого ізолятора зникла працівниця. Працівники СІЗО дві години самостійно здійснювали пошуки, в результаті чого виявили частини тіла загиблої на території ізолятора.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група. В ході проведення розшукових заходів господарської частини слідчого ізолятора у сміттєвому контейнері було виявлено розчленоване тіло зниклої та її речі.

Вбивцею виявився 39-річний заарештований. Зловмисник раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за статтями 187 (розбій) та 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Реклама

А поделиться?