У Татарбунарах визначали кращу вулицю та кращий будинок

logo
256377_u_tatarbunarah_viznachali_krawu_vulicju_t.jpeg


З нагоди святкування 380-ти річчя дня міста Татарбунари, яке відбудеться 28 серпня, був організований та проведений конкурс, у якому визначили кращу вулицю та кращий будинок.

Секретар міської ради Оксана Жаран поінформувала депутатський корпус міської ради про проведення конкурсу. Кожен депутат запропонував для участі в конкурсі варіанти будинків на вулицях, за якими він закріплений. В результаті чого назбиралася чимала кількість варіантів.

Основними критеріями конкурсу були: охайний вигляд будинку та подвір’я, чистота і поряд в утримання прилеглої до двору території, наявність зелених насаджень тощо.

Для того, щоб якнайкраще розглянути запропоновані варіанти та визначити переможців, була створена конкурсна комісія. Вона була утворена рішенням виконавчого комітету Татарбунарської міської ради від 29 червня 2017 року № 95 «Про заходи щодо святкування Дня міста». До її складу увійшли Володимир Акімов, кореспондент газети «Татарбунарский вестник», член виконавчого комітету; Костянтин Дімоглов, голова правління ВАТ «АТП- 15143», член виконавчого комітету; Оксана Жаран, секретар Татарбунарської міської ради; Ігор Катанов, начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету (апарату) Татарбунарської міської ради; Олександр Очинський, архітектор ПП «Вертикаль-Е», член виконавчого комітету; Агафія Сивоконь, пенсіонерка, член виконавчого комітету; Роман Школа, начальник Татарбунарського ГУ ДНСН в Одеській області, член виконавчого комітету. Очолив комісію заступник міського голови Олександр Лєсніченко.

Секретар міської ради зазначила, що щорічний конкурс на визначення кращої вулиці та кращого будинку має на меті стимулювати жителів міста до покращення власних будівель, садиб; виховувати дбайливе ставлення до житлового фонду та підвищувати відповідальність за зовнішній вигляд приватного сектору.

Плідно попрацювала та неодноразово виїздили на вулиці та до будинків конкурсна комісія, після чого визначила переможців. Кращими вулицями стали: Чорноморська, Новоселів та вулиця Лесі Українки. А кращими будинками − будинок Анатолія та Оксани Стас, Олексія та Юлії Градинар, Олени Баштової, Валерія та Людмили Профір, Віри Подгурської, Анни Дімоглової, Романа Діметренко, Олександра та Валентини Бондарюк, Ольги Тостоган, Олександра та Олени Султан.

Вітати переможців цього конкурс будуть на святковій церемонії в День міста.

Велика заслуга конкурсу в тому, що він стимулює людей до змін на краще. Проте, якщо є бажання жити в чистому і охайному місті, то має бути постійна та спільна робота над виконанням цього завдання. Як це зробили переможці.

Єфросинія Мукієнко

Источник

А поделиться?Читайте также: