У Військовій академії (м. Одеса) відбувся випуск лейтенантів

logo
252462_u_vijskovij_akademiji_m_odesa_vidbuvsja_v.jpeg


2

В Одесі на плацу Військової академії відбувся урочистий захід, присвячений випуску лейтенантів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» військової справи – фахівців з ракетно-артилерійського озброєння та автомобільної техніки військ.

Цього дня випускників привітали представники командування Військово-Морських Сил України, оперативного та Повітряного командування «Південь», органів влади та громадських організацій Одещини, духовенства, ректори вищих навчальних закладів, ветерани Збройних Сил України,  а також їх батьки.

Лейтенантам були вручені були вручені дипломи і нагрудні знаки. Володарями дипломів про закінчення військового вузу стали понад 40 випускників, серед яких один золотий медаліст і 6 володарів з червоного диплому.

4

У своєму зверненні до молодих офіцерів начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіонплізму, компетентності, стійкої витривалості, а також здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці.

– Вам, випускникам 2017 року, дано великий старт. Тільки від вашої старанності залежатиме успіх у військовій службі. Завжди і всюди дотримуйтесь кодексу честі офіцера, будьте мужніми захисниками рідної України, – підкреслив  генерал-майор Олег Гуляк.

По завершенні офіційної частини заходу, відбуласяся церемонія прощання молодих офіцерів з Бойовим прапором академії. Потім, за уснуючою традицією, лейтенанти пройшли урочистим маршем. На честь свята випускники подарували квіти своїм матерям та під музику військового оркестру запросили їх на танець.

21

Вже незабаром, після перебування у відпустоках, молоді військові спеціалісти будуть призначені на первинні офіцерські посади до військових частин Збройних Сил України.

Варто зазначити, що за роки існування Одеської вищої  військової школи в її стінах було підготовлено велику кількість висококласних фахівців. Тисячі випускників нагороджені державними нагородами, 10 – удостоєні звання Героя України.

Військова академія (м. Одеса) на сьогоднішній день виконує завдання щодо удосконалення навчальної бази кафедр, на яких здійснюється підготовка військових фахівців за визначеними напрямами, спеціальностями та спеціалізаціями.

На посадах керівного, професорсько-викладацького та наукового складу працює 102 вчених з яких, 9 – докторів наук, 93 – кандидатів наук та 107офіцерів з досвідом виконання завдань в зоні проведення АТО.

16

9

14

Сергій Даниленко

Facebook

Twitter

Google+

Схожi записи:

«Форпост» захистить від підриву фугасу

На Донеччині сапери ЗСУ знешкодили 500 м…

Погода за веб-сайтом військової авіації…

Інформаційне прикриття Кремлем геополіти…

Реклама

А поделиться?