У Захарівці віддали шану загиблим воїнам, що воювали в Афганістані

logo
147557_u_zaharivci_viddali_shanu_zagiblim_vojina.jpeg


15 лютого у райцентрі Захарівки відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан.

Зранку майже усі земляки-афганці прийшли до місцевого Храму, щоб помолитись й поставити свічку за спомин душі загиблих побратимів.

Іоанн (Гуменяк) відслужив поминальну панахиду. Згодом керівники району, представники районних громадських організацій, молодь й самі афганці до підніжжя пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у центральному парку поклали вінки і живі квіти.

Ветеранам Віктору Володимировичу Чумаку, Володимиру Петровичу Тростенюку, Сергію Анатолійовичу Лашкову вручили грамоти від керівництва району за їх плідну трудову діяльність, активну життєву позицію, патріотичне виховання молоді, підтримку афганського руху.

Афганська війна в пам’яті людства ще буде жити довго, тому що історія її написана молодою кров’ю солдатів і пересолена гіркими сльозами матерів. Афганістан «виломав» із Захарівщини кілька квітучих гілок — це Андрій Ніжніченко із Перехрестового (загинув в Афганістані, похований в селі), Олександр Власов (служив в Афганістані, загинув згодом на завданні, похований у Павлівці), Володимир Вітковський (учитель Захарівського НВК, помер нещодавно). Цю тугу і біль за земляками не вигоять роки, ми пам’ятатимемо їх.

День вшанування учасників бойових дій - Захарівка - 1

Світла пам’ять про земляків і тисяч інших, хто загинув в Афганістані, повинна стати духовною підмогою для нас на шляху утвердження держави, суспільної консолідації примирення живих і мертвих, незалежно від національності, політичних і релігійних поглядів та переконань.

Поделиться статьей в социальных сетях:

А поделиться?